23-04-2024

W czwartek, 18 kwietnia, w naszej szkole odbył się finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt – w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiły się dwie reprezentacje placówek z Lubania: Czwórka i Jedynka. Niestety, po zaciętej walce zespół SP1 uległ lokalnym rówieśniczkom, zajmując ostatecznie II miejsce. Dziewczęta, gratulujemy wicemistrzostwa powiatu i dziękujemy za waleczną oraz ambitną grę.

Skład drużyny: Martyna Kireńczuk, Maja Sałandyk, Karolina Markudis, Hanna Ziółkowska, Emilia Gazda, Nadia Sudoł, Michalina Kostrzewa.

Opiekunem zespołu był pan Marcin Ludward – nauczyciel wychowania fizycznego.

MLe